IT-Lady

TEDx в Киеве

Совсем недавно появился анонс ближайшего мероприятия TEDx в Киеве — событие пройдет 18 июня в помещении культурно-образовательного центра «Мастер-класс». Это уже пятая по счету конференция идей и посвящена она будет предпринимательству. При этом, под предпринимательством понимается трансформационное предпринимательство в бизнесе и организациях с долей риска, направленное на изменения в своей жизни и окружающей реальности; «внутреннее» предпринимательство, индивидуальная активная и ответственная позиция; предпринимательство в обществе, компаниях, сообществах, которое способно сделать мир человека или группы людей лучше.  С подробностями вы можете ознакомиться на сайте мероприятия, а ниже читайте полный анонс (на украинском языке).

Анонс вартий поширення.

Нарешті. Ми знайшли прогресивних партнерів. Ми зібралися командою і зрозуміли, що хочемо взяти участь у наступній конференції TEDxKyiv. Ми усвідомили, що прагнемо час від часу вириватисебе із звичного контексту для того, щоб вчитися і пізнавати світ, разом створювати бачення майбутнього, зустрічати і уволю спілкуватися з прогресивними, активними і в гарному сенсівідірваними людьми, які надихають своїми ідеями, діями, результатами, незважаючи на всі неможливі перешкоди.

Динаміка, прорив, відповідальність, пасіонарність, енергія, драйв, коли говориш собі «Хочу. Знаю. Можу». З цього і народилася тема «Підприємництво» для підтримки перспективних ініціатив, розвитку інноваційного бізнесу і формування платформи для значних досягнень у підприємчій сфері та малому бізнесі в майбутньому.

18 червня, в суботу, у приміщенні культурно-освiтнього центру «Майстер-клас» відбудеться пʼята конференція ідей, вартих поширення, TEDxKyiv 2011 «Підприємництво» для 300+ лідерів думок з різних кутків України та інших країн. До нас завітають колеги TEDx з Киргизстану, Естонії та ще будемо запрошувати яскравих особистостей для нетворкингу.

Ми розглядаємо тему підприємництва доволі широко: трансформаційне підриємництво у бізнесі та організаціях з долею ризику, спрямоване на зміну свого життя та реальності навколо; «внутрішнє» підприємництво, індивідуальна активна і відповідальна позиція; підприємництво у суспільстві, в компаніях, у спільнотах, що здатне перетворювати світ на краще.

Інтелектуальний рух TED — це справа не однієї людини і не однієї команди, але спільноти, когорти людей, які розділяють цінності постійного розвитку і активного способу життя. Отже, командою ми будемо прикладати зусилля, щоб здійснити подію на вищому рівні. Однак, без Вашої підтримки це буде неможливо.

Яким чином Ви можете суттєво вплинути на якість конференції?

• Номінувати людину та ідею, яку варто почути на TEDxKyiv «Підприємництво» до 29 квітня

• Розповсюдити цей анонс серед подібних до Вас за духом і цінностями людей — по всіх регіонахУкраїни і за її межами — та щиро запросити на подію

• Запланувати відвідати конференцію і зареєструватися вже сьогодні, уважно відповівіши напитання, і купити квиток з 25% знижкою або 150 грн. — їх всього 30, не пропустіть можливість

• Взяти активну участь у підготовці конференції, слідкуючи за новинами, підтримуючи цю справучерез соціальні мережі, зокрема і з нами через Facebook, у себе в блозі, розповсюджуючиулюблені TED виступи, розмірковуючи на теми та ідеї, які дійсно варто поширювати у нас в країні

• Стати партнером події або записатися у команду волонтерів для допомоги до і під час події, кількість людей обмежено info@tedxkyiv.com

Запрошуємо Вас до активної взаємодії. Приєднуйтесь до руху TED в Україні і всіляко підримуйте розвиток талановитого, сильного і гарного, що в нас є і має бути.

Метки: ,

В рубриках: Профессионально, 12:34 пп, 28 Апр 2011 в 12:34 пп.

Ваш отзыв

Отзывов нет

Вы можете оставить свой комментарий!


Ваш отзыв